O Fundacji BOŚ

Jedyna taka fundacja w Polsce

Stworzona przez Bank z myślą o ochronie środowiska i zdrowym stylu życia. Kształtuje proekologiczne postawy Polaków. Angażuje do działania różne grupy społeczne: dzieci i młodzież, organizacje społeczne, biznes, pracowników Banku.

Uruchamia energie ludzi i potencjał kapitału. Stawia na programy długofalowe – szczególnie na tak istotne kwestie, jak zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna najmłodszych.

Nasze wieloletnie projekty:

BrudnoTu

Projekt jest kontynuacją rozpoczętej w 2015 r. ogólnopolskiej akcji obywatelskiej mającej na celu likwidację dzikich wysypisk. Fundacja zachęca obywateli do identyfikowania, zgłaszania i monitorowania miejsc wymagających posprzątania za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Od momentu uruchomienia projektu zgłoszono ponad 3 tysiące lokalizacji. Fundacja pozostaje w stałym kontakcie z gminami, na terenie których znajdują się dzikie wysypiska zgłaszane przez mieszkańców.

>>> brudnotu.fundacjabos.pl

PlanujeGotuje.pl

Copyright © Fundacaj BOŚ. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design & CMS by WMedio.pl