Numer zgłoszenia: 386

Gmina: Ciechanowiec

Data dodania: 09-08-2019

Ilośc komentarzy: 2

Status zgłoszenia: Zamknięte

Od poprzedniego zgłoszenia nic się nie zmieniło. Śmieci przybywa. Lokalizacja: nad rzeką Nurz c, Krupa.

Data: 09.08.2019

Powiat wysokomazowiecki, ul. Mickiewicza 1

Artur Radziszewski

Komentarze

23.08.2019, 13:00

Referat Inwestycji Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, w związku ze zgłoszeniem nr 386 informuję, że w sprawie toczy się postępowanie administracyjne.

26.11.2019, 13:52

w związku z toczącym się postępowaniem zamykamy zgłoszenie