Numer zgłoszenia: 387

Gmina: Gdynia

Data dodania: 18-08-2019

Ilośc komentarzy: 1

Status zgłoszenia: Zamknięte

W lesie miedzy Karwinami a Osową , przy Obwodnicy znalazlem śmieci . Proszę o interwencję. Ostatni plik jest z lokalizacja śmieci

Data: 18.08.2019

Gdynia, Al. Piłsudskiego 52/54

snahhans8

Komentarze

26.08.2019, 11:14

Sprawa załatwiona pozytywnie