Numer zgłoszenia: 1496

Gmina: Łomianki

Data dodania: 28-12-2022

Ilośc komentarzy: 1

Status zgłoszenia: Zamknięte

Śmieci w lesie

Data: 28.12.2022

Powiat warszawski zachodni, ul. Warszawska 115

Stasiek Babik

Komentarze

28.12.2022, 14:31

jak zmienić lokalizacje z obecnej na lokalizacje śmieci w lesie?