Numer zgłoszenia: 1525

Gmina: Dąbrowa Górnicza

Data dodania: 18-01-2023

Ilośc komentarzy: 0

Status zgłoszenia: Oczekujące

Mnóstwo śmieci na poboczach i w pasie rozdziału na Dąbrowskim odcinku drogi krajowej nr 94 po obu stronach drogi w różnych miejscach

Data: 18.01.2023

Dąbrowa Górnicza, ul. Graniczna 21

Andrzej Wadas

Dodaj komentarz