Numer zgłoszenia: 1540

Gmina: Dąbrowa Górnicza

Data dodania: 18-01-2023

Ilośc komentarzy: 0

Status zgłoszenia: Oczekujące

Dzikie wysypiska wzdłuż bocznej drogi na węźle w krzakach jadąc od huty zjeżdżając z ronda na drogę którą prowadzi do drogi krajowej S1

Data: 18.01.2023

Dąbrowa Górnicza, ul. Graniczna 21

Andrzej Wadas

Dodaj komentarz