Numer zgłoszenia: 1545

Gmina: Sosnowiec

Data dodania: 24-01-2023

Ilośc komentarzy: 0

Status zgłoszenia: Oczekujące

Śmieci w rowach na parkingu przy Mc Donalds i stacji Orlen gdzie parkują tiry od strony drogi krajowej S1

Data: 24.01.2023

Sosnowiec, Al. Zwycięstwa 20

Andrzej Wadas

Dodaj komentarz