Numer zgłoszenia: 1546

Gmina: Sosnowiec

Data dodania: 24-01-2023

Ilośc komentarzy: 0

Status zgłoszenia: Oczekujące

Śmieci w rowie od strony stacji Shell gdzie parkują tiry

Data: 24.01.2023

Sosnowiec, Al. Zwycięstwa 20

Andrzej Wadas

Dodaj komentarz