Numer zgłoszenia: 421

Gmina: Mosina

Data dodania: 09-10-2019

Ilośc komentarzy: 0

Status zgłoszenia: Zamknięte

Nielegalny wywóz śmieci

Data: 09.10.2019

Powiat poznański, pl. 20 Października 1

Miroslaw Szeremeta