Numer zgłoszenia: 423

Gmina: Zielonki

Data dodania: 27-10-2019

Ilośc komentarzy: 0

Status zgłoszenia: Oczekujące

Porzucone opony, wersalka i betonowe kręgi. A obok teren ochrony bezpośredniej ujęcia wody.

Data: 27.10.2019

Powiat krakowski, ul. Krakowskie Przedmieście 116

Barbara Julia

Dodaj komentarz