Numer zgłoszenia: 426

Gmina: Wrocław

Data dodania: 29-10-2019

Ilośc komentarzy: 2

Status zgłoszenia: Zamknięte

Kontener na duże gabaryty okazał się być nie wystarczający a teraz kolejne śmieci są dokładne, na trawnik

Data: 29.10.2019

Wrocław, ul. Sukiennice 9

teresa branowska

Komentarze

29.10.2019, 18:58

Adres nie jest prawidłowy, właściwy to Ale.Akacjowa róg z Al.lipowa

30.10.2019, 20:05

Posprzątane, dziękuję ?