Numer zgłoszenia: 429

Gmina: Konstantynów Łódzki

Data dodania: 12-11-2019

Ilośc komentarzy: 2

Status zgłoszenia: Zamknięte

Śmieci po remoncie domu w lesie we wsi Mirosławice

Data: 12.11.2019

Powiat pabianicki, ul. Zgierska 2

Ł K

Komentarze

13.11.2019, 00:09

Proszę usunąć to zgłoszenie ma niewłaściwą lokalizację

13.11.2019, 00:36

Proszę usunąć to zgłoszenie bo ma niewłaściwą lokalizację