Numer zgłoszenia: 437

Gmina: Kraków

Data dodania: 13-12-2019

Ilośc komentarzy: 4

Status zgłoszenia: Zamknięte

Śmieci wyrzucone na pobocze .

Data: 13.12.2019

Kraków, pl. Wszystkich Świętych 3/4

Ola Nowak

Komentarze

15.01.2020, 11:49

Już nie ma tych śmieci.

10.02.2020, 11:01

Nie ma tam już śmieci.

10.02.2020, 11:11

Zamknąć to zgłoszenie, nieaktualne!

12.02.2020, 11:47

Informuję, że zgłoszenie ZOSTAŁO zrealizowane. Proszę zamknąć to zgłoszenie!