Numer zgłoszenia: 440

Gmina: Łódź

Data dodania: 17-12-2019

Ilośc komentarzy: 0

Status zgłoszenia: Oczekujące

Dzikie, nie opróżnianie i nie sprzątane wysypisko na środku terenu zielonego pomiędzy budynkami ulic Zbocze, Skalna, Potokowa osiedla Stoki dzielnicy Widzew w Łodzi. Ustawione zostały pojemniki, do których od dawna nie ma dojazdu wcale lub jest utrudniony. Pod okna sąsiadów przez mieszkańców budynków oddalonych od tego miejsca ( pojemniki zostały nawet podpisane przez właścicieli!, ktorzy nie trzymają śmietników pod swoimi budynkami a przerzucili je innym na teren zielony. Śmieci rozwlekają ptaki i inne zwierzęta, roznosi wiatr, przy wyższych temperaturach niemiłosiernie cuchną. Podczas opadów spływają na ul Zbocze

Data: 17.12.2019

Łódź, ul. Piotrkowska 104

Jacek Dominczyk

Dodaj komentarz