Numer zgłoszenia: 441

Gmina: Szczecin

Data dodania: 21-12-2019

Ilośc komentarzy: 0

Status zgłoszenia: Oczekujące

Zalegające śmieci w centrum miasta. Ulica Sienna oraz oficyny w okolicy.

Data: 21.12.2019

Szczecin, Pl.Armii Krajowej 1

Dodaj komentarz