Numer zgłoszenia: 443

Gmina: Tarnów

Data dodania: 26-12-2019

Ilośc komentarzy: 0

Status zgłoszenia: Oczekujące

Teren dojścia do Parku Piaskówka od strony ulicy Jastruna- wejście kolo domu Jastruna 35 jest traktowany przez ludzi jak wysypisko śmieci. W jednym miejscu zostaa zrzucona cała kanapa- ktoś musial tam wjechać samochodem!

Data: 26.12.2019

Tarnów, ul. Adama Mickiewicza 2

Katarzyna Szymura

Dodaj komentarz