Numer zgłoszenia: 798

Gmina: Kielce

Data dodania: 07-04-2021

Ilośc komentarzy: 1

Status zgłoszenia: Oczekujące

Śmieci budowlane, 200m za firma "amed Kielce"

Data: 07.04.2021

Kielce, Rynek 1

Iga Prus

Komentarze

07.04.2021, 17:54

Śmieci znajdują się w miejscowości morawica na ulicy komunalnej

Dodaj komentarz