Zgłoszenia

Data dodania zgłoszenia

#764

Data: 22.03.2021

Między torami i garażami

Agrestowa 39, 65-780 Zielona Góra, Polska

Ewelina Ząbek

Status zgłoszenia: Oczekujące

#765

Data: 24.03.2021

Śmieci przy kanale

Magnoliowa 6, 62-050 Krosinko, Polska

Tomasz Ratajczak

Status zgłoszenia: Oczekujące

#766

Data: 26.03.2021

Po budowie....

Jana Cybisa 12, 62-050, Polska

Tomasz Ratajczak

Status zgłoszenia: Oczekujące

#767

Data: 26.03.2021

Mnustwo butelek, słoików po prostu śmieci

TheRobertalion

Status zgłoszenia: Oczekujące

#768

Data: 27.03.2021

Dzień dobry :-) Mimo wielokrotnych zgłoszeń do włodarzy Gminy oraz sołtysa wsi w której znajduje się owe wysypisko,nie zrobiono nic aby zapobiec temu procederowi . Mieszkańcy robią sobie porządki na swoich podwórkach i bezkarnie wywożą śmieci na plac po byłym PGR. To co widać na zdjęciach nie oddaje tego co naprawdę tam się dzieje . Mieszkam nieopodal , oczywiście zwracam uwagę wywożącym jednak nikt sobie z tego nic nie robi.Bardo proszę o interwencję w tej sprawie.Jest to gmina Przelewice, miejscowość Przywodzie woj Zachodniopomorskie

Przelewice 71A, 74-210, Polska

Małgorzata Piekarska

Status zgłoszenia: Oczekujące

#769

Data: 27.03.2021

Dołączam zdjęcia do poprzedniego zgłoszenia.

Przywodzie 44, 73-115, Polska

Małgorzata Piekarska

Status zgłoszenia: Oczekujące

#770

Data: 28.03.2021

Butelki i plastiki

Status zgłoszenia: Oczekujące

#771

Data: 28.03.2021

Duże nagromadzenie pojedynczych śmieci

Skrzypowa 17, 61-680 Poznań, Polska

Barbara Maćkowiak

Status zgłoszenia: Oczekujące

#772

Data: 28.03.2021

Spalone auto

aleja Ujazdowska 17, 59-900 Zgorzelec, Polska

Podróże Górskie

Status zgłoszenia: Oczekujące