Numer zgłoszenia: 383

Gmina: Bydgoszcz

Data dodania: 27-07-2019

Ilośc komentarzy: 1

Status zgłoszenia: Oczekujące

Mnóstwo butelek i innych śmieci.

Data: 27.07.2019

Bydgoszcz, ul. Jezuicka 1

Natalia Berlik

Komentarze

26.11.2019, 13:45

Ciekawe czy zostało to już posprzątane?

Dodaj komentarz