Numer zgłoszenia: 1548

Gmina: Dąbrowa Górnicza

Data dodania: 24-01-2023

Ilośc komentarzy: 0

Status zgłoszenia: Oczekujące

Śmieci na parkingu Biedronki na trawnikach wokół parkingu

Data: 24.01.2023

Dąbrowa Górnicza, ul. Graniczna 21

Andrzej Wadas

Dodaj komentarz