Numer zgłoszenia: 1549

Gmina: Dąbrowa Górnicza

Data dodania: 24-01-2023

Ilośc komentarzy: 0

Status zgłoszenia: Oczekujące

Mnóstwo śmieci na poboczach i w pasie rozdziału w różnych miejscach na Dąbrowskim odcinku drogi krajowej nr 94

Data: 24.01.2023

Dąbrowa Górnicza, ul. Graniczna 21

Andrzej Wadas

Dodaj komentarz