Numer zgłoszenia: 1550

Gmina: Dąbrowa Górnicza

Data dodania: 24-01-2023

Ilośc komentarzy: 0

Status zgłoszenia: Oczekujące

Śmieci w zatokach wzdłuż drogi krajowej nr 94 po obu stronach drogi

Data: 24.01.2023

Dąbrowa Górnicza, ul. Graniczna 21

Andrzej Wadas

Dodaj komentarz