Numer zgłoszenia: 1552

Gmina: Dąbrowa Górnicza

Data dodania: 24-01-2023

Ilośc komentarzy: 0

Status zgłoszenia: Oczekujące

Śmieci wzdłuż parkingu za stacją Orlen gdzie parkują tiry wzdłuż lasu i w krzakach aż do wyjazdu na drogę krajową nr 94

Data: 24.01.2023

Dąbrowa Górnicza, ul. Graniczna 21

Andrzej Wadas

Dodaj komentarz