Numer zgłoszenia: 2270

Gmina: Koszalin

Data dodania: 26-06-2024

Ilośc komentarzy: 0

Status zgłoszenia: Przesłane do gminy

Miesiącami zalegają tutaj śmieci a zarządca nie reaguje na zgłoszenia lokatorów. Podwórko wygląda jak wysypisko, nikt tego nie sprząta.

Data: 26.06.2024

Spokojna 30, 75-233 Koszalin, Polska

Dodaj komentarz