Numer zgłoszenia: 396

Gmina: Warszawa

Data dodania: 07-09-2019

Ilośc komentarzy: 0

Status zgłoszenia: Oczekujące

Dzień dobry, chciałabym zgłosić zalegające odpady komunalne w worku wzdłuż ul. Pełczyńskiego, w Warszawie. Dokładną lokalizację przesyłam w załączonych zdjęciach z mapą.

Data: 07.09.2019

Warszawa, Pl. Bankowy 35

Dodaj komentarz