Numer zgłoszenia: 400

Gmina: Kraków

Data dodania: 11-09-2019

Ilośc komentarzy: 2

Status zgłoszenia: Oczekujące

Gruz po jakimś remoncie

Data: 11.09.2019

Kraków, pl. Wszystkich Świętych 3/4

Aśka Zasadzka-Matyjaszczyk

Komentarze

18.09.2019, 09:52

MPO Kraków prosi o wskazanie dokładnej lokalizacji zgłoszonego wysypiska, ponieważ po wizji lokalnej dyspozytora MPO nie odnaleziono zgłoszonych odpadów.

19.09.2019, 07:05

Miejsce oznaczone pinezką to ogrodzony zamknięty teren MPWiK. Nie ma tam jak wejść

Dodaj komentarz