Numer zgłoszenia: 420

Gmina: Kraków

Data dodania: 07-10-2019

Ilośc komentarzy: 1

Status zgłoszenia: Zamknięte

Dzwony na końcu działek nie spełniają swojej roli.

Data: 07.10.2019

Kraków, pl. Wszystkich Świętych 3/4

Barbara Julia

Komentarze

23.10.2019, 11:06

Śmieci zostały usunięte.