Numer zgłoszenia: 422

Gmina: Niedźwiada

Data dodania: 13-10-2019

Ilośc komentarzy: 1

Status zgłoszenia: Zamknięte

wyrzucone śmieci w lesie przy drodze, szkło.

Data: 13.10.2019

Powiat lubartowski, Niedźwiada 43

Natalia Wakulak

Komentarze

14.11.2019, 12:22

Urząd Gminy Niedźwiada, w dniu 14 listopada 2019 roku, poinformował, że wskazane miejsce zostało posprzątane.