Numer zgłoszenia: 434

Gmina: Konin

Data dodania: 04-12-2019

Ilośc komentarzy: 0

Status zgłoszenia: Zamknięte

Las w Koninie zasmiecony od pół roku.

Data: 04.12.2019

Konin, Plac Wolności 1

M S