Numer zgłoszenia: 444

Gmina: Kęty

Data dodania: 10-01-2020

Ilośc komentarzy: 1

Status zgłoszenia: Zrealizowane

Elektro smieci w kanale

Data: 10.01.2020

Powiat oświęcimski, Rynek 7

MICHAŁ ASMAN

Komentarze

06.03.2020, 10:31

Gmina Kęty poinformowała w dniu 6 marca br. że wskazany teren został posprzątany

Dodaj komentarz