Numer zgłoszenia: 856

Gmina: Łódź

Data dodania: 21-04-2021

Ilośc komentarzy: 0

Status zgłoszenia: Oczekujące

Dzikie wysypiska wzdłuż ulicy Iglastej. Z pozdrowieniami dla wszystkich działkowców!!! MIASTO ŁÓDŹ, PROSIMY O INTERWENCJĘ!!! Śmieci leżą na publicznej MIEJSKIEJ drodze!!!

Data: 21.04.2021

Łódź, ul. Piotrkowska 104

Donata Krakowiak

Dodaj komentarz