Zgłoszenia

Data dodania zgłoszenia

#1087

Data: 15.07.2021

Dzikie wysypisko śmieci

Status zgłoszenia: Przesłane do gminy

#1086

Data: 14.07.2021

Elektrosmieci

DW677 151, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: Przesłane do gminy

#1085

Data: 11.07.2021

Brudno tu - dużo śmieci leży pod mostem Grota Roweckiego

Most gen. Stefana Grota-Roweckiego 380, Warszawa, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: W realizacji

#1084

Data: 11.07.2021

Brudno tu - dużo śmieci leży pod mostem Grota Roweckiego

Most gen. Stefana Grota-Roweckiego 380, Warszawa, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: W realizacji

#1083

Data: 11.07.2021

Brudno tu - dużo śmieci leży pod mostem Grota Roweckiego

Most gen. Stefana Grota-Roweckiego 380, Warszawa, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: W realizacji

#1082

Data: 11.07.2021

Brudno tu - dużo śmieci leży pod mostem Grota Roweckiego

Most gen. Stefana Grota-Roweckiego 380, Warszawa, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: W realizacji

#1081

Data: 11.07.2021

Brudno tu - dużo śmieci leży pod mostem Grota Roweckiego

Most gen. Stefana Grota-Roweckiego 380, Warszawa, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: W realizacji

#1080

Data: 11.07.2021

Brudno tu - dużo śmieci leży pod mostem Grota Roweckiego

Most gen. Stefana Grota-Roweckiego 380, Warszawa, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: W realizacji

#1079

Data: 11.07.2021

Brudno tu - dużo śmieci leży pod mostem Grota Roweckiego

Most gen. Stefana Grota-Roweckiego 380, Warszawa, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: W realizacji