Zgłoszenia

Data dodania zgłoszenia

#402

Data: 18.09.2019

Chciałabym zgłosić nielegalne wysypisko śmieci przy ul. Tatarskiej we Wrocławiu. Śmieci jak widać na załączonych zdjęciach są wysypywane obok kontenerów na śmieci zmieszane ustawione poza wiatą śmietnikową. Wygląda to coraz gorzej i sukcesywnie się powiększa. Bardzo proszę o interwencję w tej sprawie.

Krakowska 14, 50-438 Wrocław, Polska

malgorzata kucharska

Status zgłoszenia: Przekazane

#401

Data: 14.09.2019

Podczas jazdy rowerem natknęliśmy się na miejsce nielegalnego wyrzucania śmieci w lesie, ma powierzchnię ok 50m2. Odpady typu: lodówki, toalety, plastikowe krzesła, butelki etc.

Julia Krzesicka

Status zgłoszenia: Oczekujące

#400

Data: 11.09.2019

Gruz po jakimś remoncie

Księcia Józefa 297, 30-206 Kraków, Polska

Aśka Zasadzka-Matyjaszczyk

Status zgłoszenia: Zamknięte

Powód zamknięcia: Ze względów formanych (nie odnaleziono, brak przesłanek do działań)

#399

Data: 08.09.2019

Zrzut śmieci w lesie - nielegalne wysypisko!

Krańcowa 9, 62-002 Suchy Las, Polska

Nati Proterra

Status zgłoszenia: W realizacji

#398

Data: 07.09.2019

Dzień dobry, chciałabym zgłosić zalegające odpady komunalne w worku wzdłuż ul. Pełczyńskiego, w Warszawie. Dokładną lokalizację przesyłam w załączonych zdjęciach z mapą.

gen. Tadeusza Pełczyńskiego 11, 01-471 Warszawa, Polska

Status zgłoszenia: Oczekujące

#397

Data: 07.09.2019

Dzień dobry, chciałabym zgłosić zalegające odpady komunalne w worku wzdłuż ul. Pełczyńskiego, w Warszawie. Dokładną lokalizację przesyłam w załączonych zdjęciach z mapą.

gen. Tadeusza Pełczyńskiego 11, 01-471 Warszawa, Polska

Status zgłoszenia: Oczekujące

#396

Data: 07.09.2019

Dzień dobry, chciałabym zgłosić zalegające odpady komunalne w worku wzdłuż ul. Pełczyńskiego, w Warszawie. Dokładną lokalizację przesyłam w załączonych zdjęciach z mapą.

gen. Tadeusza Pełczyńskiego 11, 01-471 Warszawa, Polska

Status zgłoszenia: Oczekujące

#395

Data: 07.09.2019

Dzień dobry, chciałabym zgłosić zalegające odpady komunalne w worku wzdłuż ul. Pełczyńskiego, w Warszawie. Dokładną lokalizację przesyłam w załączonych zdjęciach z mapą.

gen. Tadeusza Pełczyńskiego 11, 01-471 Warszawa, Polska

Status zgłoszenia: Oczekujące

#394

Data: 06.09.2019

Nielegalne wysypisko śmieci na oś. Wilczy Młyn w Poznaniu

Żołnierzy Lenino 2, 61-694 Poznań, Polska

Aleksandra Kaczmarek

Status zgłoszenia: Oczekujące