Zgłoszenia

Data dodania zgłoszenia

#2142

Data: 02.04.2024

Ścieżka obok Skateparku w opłakanym stanie, setki butelek. Przypomina nielegalne wysypisko, a w powietrzu unosi się nieprzyjemny zapach.

Monte Cassino 9, 05-800 Pruszków, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: Przesłane do gminy

#2141

Data: 03.04.2024

Na ścieżce pomiędzy ulicami Warszawską a Panieńską do mostu. Dużo rozbitego szkła, wzdłuż obok ścieżki jest sporo butelek. Ścieżka uczęszczana jest często przez rowerzystów.

Warszawska 7, 58-500 Jelenia Góra, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: Przesłane do gminy

#2140

Data: 02.04.2024

W rowie na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego z Wolności. Butelki, puszki, obudowa tv itp

Wolności 75, 58-500 Jelenia Góra, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: Przesłane do gminy

#2139

Data: 02.04.2024

Nielegalne składowisko odpadów

Żurawinowa 4, 61-160 Czapury, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: Przesłane do gminy

#2138

Data: 03.04.2024

Auto smieci i inne

Status zgłoszenia: Przesłane do gminy

#2137

Data: 02.04.2024

Auto smieci i inne

Status zgłoszenia: Przesłane do gminy

#2136

Data: 26.03.2024

W Józefowie, powiat Otwock, na terenie w części objętym ochroną Natura2000, wzdłuż ul. Jęczmiennej w kierunku Nowowiejskiej oraz po 2 stronach Nowowiejskiej w kierunku Chabrowej od ponad roku przybywa śmieci. Zagrożenie życia zwierząt i ludzi.

Jaglana 23, 05-410 Józefów, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: Przesłane do gminy

#2135

Data: 25.03.2024

Opony i śmieci komunalne

Status zgłoszenia: Zamknięte

#2134

Data: 03.04.2024

Śmieci w workach.

Status zgłoszenia: Przesłane do gminy