Zgłoszenia

Data dodania zgłoszenia

#459

Data: 22.02.2020

Eternit i opony

Status zgłoszenia: Przesłane do gminy

#458

Data: 22.02.2020

Śmieci w lesie

Status zgłoszenia: Przesłane do gminy

#457

Data: 21.02.2020

Na poboczu śmieci

Zielone Wzgórze 32, 31-234 Kraków, Polska

Status zgłoszenia: Zamknięte

Powód zamknięcia: Usunięto zanieczyszczenie

#456

Data: 21.02.2020

Na poboczu śmieci

Zielone Wzgórze 32, 31-234 Kraków, Polska

Status zgłoszenia: Zamknięte

#455

Data: 07.02.2020

Dzikie wysypisko Kęty kładka na sole od str Osiedla Śmieci przybywa zgłaszano wcześniej ale bez rezultatu

Tradycyjna 33, 32-650 Kobiernice, Polska

Status zgłoszenia: Zamknięte

#454

Data: 06.02.2020

Porucone częsci samochodowe tapicerka itp

Juliusza Słowackiego 35, 32-650 Kęty, Polska

Status zgłoszenia: Zamknięte

#453

Data: 05.02.2020

W Przeźmierowie gminie Tarnowo Podgórne na ul. Lotniczej róg ul. Kwiatowej od wielu lat gromadzone sa smiecie na niezamieszkalej działce sąsiadującej z dzialkami zagospodarowanymi i zamieszkalymi Miejsce to również służy bezdomnym i innym użytkownikom jako noclegownia oraz miejsce do załatwiania potrzeb fizjologicznych i spożywania alkoholu. W letnie, upalne dni wylęgają sie szczury, temu wszystkiemu towarzyszy rozprzestrzeniajacy sie odor Wielokrotnie podejmowane próby zgłaszania problemu Straży Gminnej nie odnosi efektu Działka jest oslonieta wysoka roślinnością co ułatwia użytkownikom realizowanie swoich nielegalnych zamierzeń

Status zgłoszenia: Przesłane do gminy

#452

Data: 27.01.2019

Śmieci na łąkach cz 5

Adama Prażmowskiego 44, 30-399 Kraków, Polska

Status zgłoszenia: Zamknięte

Powód zamknięcia: Wyczerpano możliwości działań

#451

Data: 27.01.2020

Śmieci na łąkach cz 4

Leona Petrażyckiego 116, 30-399 Kraków, Polska

Status zgłoszenia: Zamknięte

Powód zamknięcia: Wyczerpano możliwości działań