Zgłoszenia

Data dodania zgłoszenia

#405

Data: 24.09.2019

Piękny wąwóz lessowy w Szczebrzeszynie

Cmentarna 26, 22-460 Szczebrzeszyn, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: Zamknięte

Powód zamknięcia: Podjęto działania administracyjno-prawne

#404

Data: 24.09.2019

Takie wysypisko smieci urzadzono sobie na dziedzińcu ul. Bankowej 1-3 w Gliwicach.

Wolności 195, 41-800 Zabrze, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: Zamknięte

Powód zamknięcia: Ze względów formalnych (nie odnaleziono, brak przesłanek do działań)

#403

Data: 22.09.2019

Dzikie wysypisko śmieci Poznań- Koziegłowy

Wrzosowa 5, 62-004 Kicin, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: Przesłane do gminy

#402

Data: 18.09.2019

Chciałabym zgłosić nielegalne wysypisko śmieci przy ul. Tatarskiej we Wrocławiu. Śmieci jak widać na załączonych zdjęciach są wysypywane obok kontenerów na śmieci zmieszane ustawione poza wiatą śmietnikową. Wygląda to coraz gorzej i sukcesywnie się powiększa. Bardzo proszę o interwencję w tej sprawie.

Krakowska 14, 50-438 Wrocław, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: W realizacji

#401

Data: 14.09.2019

Podczas jazdy rowerem natknęliśmy się na miejsce nielegalnego wyrzucania śmieci w lesie, ma powierzchnię ok 50m2. Odpady typu: lodówki, toalety, plastikowe krzesła, butelki etc.

Status zgłoszenia: Przesłane do gminy

#400

Data: 11.09.2019

Gruz po jakimś remoncie

Księcia Józefa 297, 30-206 Kraków, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: Zamknięte

Powód zamknięcia: Ze względów formalnych (nie odnaleziono, brak przesłanek do działań)

#399

Data: 08.09.2019

Zrzut śmieci w lesie - nielegalne wysypisko!

Krańcowa 9, 62-002 Suchy Las, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: W realizacji

#398

Data: 07.09.2019

Dzień dobry, chciałabym zgłosić zalegające odpady komunalne w worku wzdłuż ul. Pełczyńskiego, w Warszawie. Dokładną lokalizację przesyłam w załączonych zdjęciach z mapą.

gen. Tadeusza Pełczyńskiego 11, 01-471 Warszawa, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: Zamknięte

Powód zamknięcia: Ze względów formalnych (nie odnaleziono, brak przesłanek do działań)

#397

Data: 07.09.2019

Dzień dobry, chciałabym zgłosić zalegające odpady komunalne w worku wzdłuż ul. Pełczyńskiego, w Warszawie. Dokładną lokalizację przesyłam w załączonych zdjęciach z mapą.

gen. Tadeusza Pełczyńskiego 11, 01-471 Warszawa, Polska (najbliższy znaleziony adres)

Status zgłoszenia: Zamknięte

Powód zamknięcia: Ze względów formalnych (nie odnaleziono, brak przesłanek do działań)