Zgłoszenia

Data dodania zgłoszenia

#881

Data: 28.04.2021

Około 20 worków z mieszanymi śmieciami na obrzeżu łąki plus budowlane

Stelmachów 39, 31-349 Kraków, Polska

Ola Nowak

Status zgłoszenia: Zamknięte

Powód zamknięcia: Usunięto zanieczyszczenie

#882

Data: 28.04.2021

Ktoś zrobił sobie porządki, a śmieci wyrzucił na łąkę, skrzyżowanie Jordanowskiej i Stelmachów, ok 20 worki, różne odpady

Jordanowska 19, 31-324 Kraków, Polska

Ola Nowak

Status zgłoszenia: Zamknięte

Powód zamknięcia: Usunięto zanieczyszczenie

#884

Data: 28.04.2021

Koźniewice, ścieżka pod Górą Kamieńsk

Królowej Jadwigi 12, 97-350 Gorzkowice, Polska

Kamil Stępień

Status zgłoszenia: Oczekujące

#885

Data: 29.04.2021

Strzykawki, igły itp.

Kasztelańska 12, 91-503 Łódź, Polska

Jarosław Paradowski

Status zgłoszenia: Oczekujące

#886

Data: 30.04.2021

Przed skrętem na motyczno

Krzysztof Bodzioch

Status zgłoszenia: Oczekujące

#887

Data: 01.05.2021

Próbowaliśmy dodzwonić się do urzędu miasta do instytucji zajmującej się dzikimi śmiećmi ale nikt nie odbiera chcieliśmy prosić o zafundowanie nam utylizacja śmieci które chcieliśmy posprzątać sami z własnym samochodem są to śmieci na całym obszarze zielonym w szopienicach okolice stawów tam gdzie zajmują się komunalnymi śmiećmi odbierają telefon tam gdzie dzikimi już nie urząd Katowice

Zamenhofa 32, 40-379 Katowice, Polska

Rafał Winiarowski

Status zgłoszenia: Oczekujące

#888

Data: 01.05.2021

Przy kanale Mosina

Asnyka 35, 62-050 Mosina, Polska

Tomasz Ratajczak

Status zgłoszenia: Oczekujące

#889

Data: 01.05.2021

Proszę posprzątać

Cicha 138, 07-230 Dębinki, Polska

Bernadeta Wyrobek

Status zgłoszenia: Oczekujące

#890

Data: 01.05.2021

Las wysypisko

Cicha 138, 07-230 Dębinki, Polska

Bernadeta Wyrobek

Status zgłoszenia: Oczekujące