Zgłoszenia

Data dodania zgłoszenia

#836

Data: 18.04.2021

Śmieci z budowy autostrady A1

Częstochowska 1, 42-290 Blachownia, Polska

Agnieszka Gręda

Status zgłoszenia: Oczekujące

#837

Data: 18.04.2021

Śmieci (np. toaleta) wyrzucone pomiędzy droga 801 a wałem wiślanym.

Józefa Ignacego Kraszewskiego 2, 05-402 Otwock, Polska

Julia Krzesicka

Status zgłoszenia: Oczekujące

#838

Data: 18.04.2021

W lesie na pograniczu miejscowości Mokrylas i Wysocze gm.Wąsewo, powiat Ostrowski, są nagminnie wyrzucane śmieci do lasu. Są to śmieci odpady budowlane, meble, opony, gruz, folie rolnicze, worki, zabawki oraz szklane elementy( m.in.szyby samochodowe). Informacja o dzikim wysypisku była już zgłaszana do gminy, jednak nie było żadnej reakcji w tej sprawie.

Mokrylas 7, 07-311, Polska

Anna Kowalczyk

Status zgłoszenia: Oczekujące

#839

Data: 18.04.2021

Śmieci w przydrożnej Olszynie Radzanowo-Dębniki

Kasia M Te

Status zgłoszenia: Oczekujące

#840

Data: 18.04.2021

Śmieci i stary tapczan przy zjeździe z głównej drogi na Bromierzyk

Kasia M Te

Status zgłoszenia: Oczekujące

#841

Data: 18.04.2021

Śmieci obok lasu prz drodze krajowej nr 10 między Górą a Rogotwórskiem

Marychnów 24, 09-440, Polska

Kasia M Te

Status zgłoszenia: Oczekujące

#842

Data: 18.04.2021

Gumolen przy nowym asfalcie w Sokolnikach

Stare Sokolniki 9, 09-209, Polska

Kasia M Te

Status zgłoszenia: Oczekujące

#843

Data: 18.04.2021

Smieci w lesie panstwowym

Wyzwolenia 8, 96-512 Młodzieszyn, Polska

Agata K

Status zgłoszenia: Oczekujące

#844

Data: 18.04.2021

Smietnik w lesie

Wyzwolenia 8, 96-512 Młodzieszyn, Polska

Agata K

Status zgłoszenia: Oczekujące