Zgłoszenia

Data dodania zgłoszenia

#845

Data: 18.04.2021

Śmieci przy strumyku

Kasia M Te

Status zgłoszenia: Oczekujące

#846

Data: 18.04.2021

Worki że styropianem oraz inne śmieci komunalne w lesie

Sochocino-Czyżewo 19, 09-452, Polska

Kasia M Te

Status zgłoszenia: Oczekujące

#847

Data: 18.04.2021

Folie i worki że śmieciami w przydrożnych zaroślach

Łoniewo 14, 09-451, Polska

Kasia M Te

Status zgłoszenia: Oczekujące

#848

Data: 18.04.2021

Śmieci w mokradłach

Kasia M Te

Status zgłoszenia: Oczekujące

#849

Data: 18.04.2021

Worki ze styropianem i inne śmieci w krzakach

Kasia M Te

Status zgłoszenia: Oczekujące

#850

Data: 19.04.2021

Ulica Piaskarzy od Bartyckiej. Na końcu ulicy działki. Oto jak wygląda cała ulica.

Wacława Żenczykowskiego 12, 00-707 Warszawa, Polska

Status zgłoszenia: Oczekujące

#851

Data: 19.04.2021

Nielegalne wysypisko

Graniczna 6, 05-800 Pruszków, Polska

Kamil Sandomierski

Status zgłoszenia: Oczekujące

#852

Data: 20.04.2021

Dzikie wysypisko warsztatu samochodowego oraz śmieci po remoncie domku działkowego. Wysypiska znajdują się na terenach rekreacyjnych w okolicy ogródków działkowych przy ulicy Iglastej w Łodzi

Olkuska 340, 92-119 Łódź, Polska

Donata Krakowiak

Status zgłoszenia: Oczekujące

#853

Data: 20.04.2021

Dzike wysypisko śmieci LAS WYSOCZE LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ . Sprawa zgłaszana do organu ale nadal nic z tym nie zostało zrobione. WYSYPISKO ROŚNIE !!! LAS Wysocze od strony m.Mokrylas gm. WĄSEWO

Wysocze 1, 07-311, Polska

Anna Kowalczyk

Status zgłoszenia: Oczekujące